POMALÝ VARNÁŘ BEZKOSTNÁ JEHNĚČÍ KÝHA

POMALÝ VARNÁŘ BEZKOSTNÁ JEHNĚČÍ KÝHA

Jehněčí kýta je ve skutečnosti ohromující jídlo, které vypadá jako mnohem extra obtížnost ve srovnání s tím, jak ve skutečnosti je! Pomalý vařič vykonává veškerou námahu, proto je tento pokrm ve skutečnosti hands-free, nicméně předvolby, jako byste zůstali celý den v kuchyni.

Pomalá vykostěná jehněčí kýta ve vařiči je vlastně úplně zažitá spolu s velkým množstvím česneku, citronu a také mou bylinkovou jehněčí masáží! Poté se jehněčí maso pomalu peče spolu s bramborami, dokud se nerozpadne, rozhodně chutné a křehké.

Pokud toužíte po jídle, které je výrazně chutné, ale rychle přizpůsobitelné – vyzkoušejte toto jídlo! Připravte si tuto neuvěřitelnou pečenou večeři jednoduše tak, jak je, nebo dokonce zahrňte některou z mých volitelných složek, jako je další zelenina, máslo a přírodní konopí.

Ať už si vyberete cokoli, toto jídlo bude ve skutečnosti tou nejlepší tečkou, kterou vytvoříte za celý týden.

POMALÝ VARNÁŘ BEZKOSTNÁ JEHNĚČÍ KÝHA

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to bez problémů! Jehněčí je vlastně vytvořeno přímo ve vašem pomalém hrnci, takže ho můžete snadno sbírat, stejně jako si ho nepamatujete!

Extrémně chutné! Vlastní jehněčí masař spolu s česnekem, nálevem a výběrem dalšího přírodního konopí tvoří toto jídlo neodolatelné!

Jednoduchá přípravná práce! Jehněčí kýta není ve skutečnosti obvykle považována za jednoduché jídlo, ale moje jídlo je vlastně proto jednoduché, je hotové za pouhých 5 minut!

🥘 Potřebné materiály

V tomto konkrétním pokrmu je jehněčí kýta skutečně laskavě prožívána spolu s mým neuvěřitelným jehněčím masem! Jedná se o koření inspirované Středozemím, které se skládá z přírodního konopí, jako je petržel, rozmarýn, oregano, šalvěj a také úžasná pomerančová kůra.

1 ½ lžíce olivového oleje – Jehněčí kýtu opečeme dohněda pomocí dalšího panenského olivového oleje (EVOO). Můžete také snadno použít ještě jeden zdravý a vyvážený olej, jako je avokádo.
2 čajové lžičky Lamb Scmassage – Vytvořte si můj jednoduchý pokrm nebo si dokonce pořiďte svou preferovanou směs z obchodu!
4 kila jehněčí kýta navíc – Použijte vykostěnou jehněčí kýtu, abyste zajistili, že se maso propeče mnohem extra křehce!
2 libry navíc Russet Brambory – Brambory nakrájejte na kostky přímo na kusy stejné velikosti, abyste zajistili, že se připraví rovnoměrně.
2 hrnky Poultry Brew – Využijte svůj preferovaný drůbeží nápoj z obchodu! Kromě toho můžete snadno použít mix záparu i bíle zbarvené červené bílé sklenici červeného nebo bílého vína, jako je Pinot grigio, nebo dokonce červenočervené bílé sklenici červeného nebo bílého vína, jako je cabernet sauvignon.
2 polévkové lžíce citronového extraktu – Pro tu nejlepší chuť naloupejte a vyjměte čistý citron!
½ polévkové lžíce mletého česneku – ½ polévkové lžíce mletého česneku odpovídá přibližně 2 stroužkům česneku! Velmi doporučuji nasekat si vlastní čistý česnek.
½ lžičky sodíku a pepře – použijeme to k přidání další chuti do naší vykostěné jehněčí kýty.

VOLITELNÉ INGREDIENCE

2 lžíce másla – Toto můžete snadno přidat k jehněčí kýtě při přípravě jídla nebo dokonce při dokončování jehněčího k nádheře.
Čisté přírodní konopí – Do pomalého vařiče zahrňte čisté přírodní konopí, jako je petržel, oregano, rozmarýn, majoránka nebo dokonce máta, nebo si je dokonce všechny rezervujte na ozdobu při nabízení.
2 polévkové lžíce Kukuřičného škrobu – Kukuřičný škrob bude jistě skutečně kombinován s chladným posypem k vytvoření kaše, která zvětší šťávu přímo do omáčky (*viz podrobnosti).
2 polévkové lžíce Chilly Sprinkle – to bude jistě skutečně kombinováno s kukuřičným škrobem a vznikne omáčka. K výrobě vhodné kaše je nezbytné použít chladný postřik (*viz podrobnosti).

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Chcete-li vytvořit ideální zlaté opékání jehněčího masa před jeho zařazením do pomalého sporáku, použijte litinovou pánev! Opékání před přispěním do pomalého hrnce je nezbytné, protože obsahuje spoustu další chuti.

1. Opékejte

Začněte tím, že přidáte 1 ½ lžíce olivového oleje na litinovou pánev, holandský sporák nebo dokonce velký hrnec, který je dostatečně velký, aby se do něj vešla vaše část jehněčí kýty na středně vysokou teplotu. Na druhou stranu 4 kila jehněčího navíc dejte laskavě dohromady s asi 2 lžičkami jehněčího masa. Když je pánev skutečně teplá, opékejte jehněčí maso 2 až 3 minuty na každém okraji.

2.Zahrňte komponenty směrem k pomalému sporáku

Zatímco se jehněčí maso ve skutečnosti opéká, snižte 2 kila červenohnědých brambor navíc a všechny je umístěte na nejnižší úroveň vašeho pomalého sporáku. Poté přidejte 2 hrnky drůbežího nálevu (nebo i nálev i nálev z červeného bílého a kombinovanou sklenici červeného nebo bílého vína), 2 polévkové lžíce čerstvě vylisovaného citronového extraktu a také kůru z citronu, ½ lžíce mletého česneku, a také ½ lžičky sodíku a pepře.

3.Zahrňte jehněčí k pomalému sporáku

Poté umístěte vedle brambor i opečenou jehněčí kýtu a otočte ji směrem dolů přímo do nálevu. Můžete přidat 2 polévkové lžíce másla aktuálně nebo dokonce na konci, pokud používáte. Poté zajistěte kryt a připravte se na sníženou dobu 6 až 8 hodin, nebo dokonce přes 4 hodiny.

4.Povrchová jehněčí kýta

Když jehněčí skutečně dokončí přípravu jídla, vyřaďte jehněčí kýtu a také brambory pocházející z nálevu ke zbytku po dobu 15 až 20 minut před obětováním. Poté ozdobte spolu s čistým přírodním konopím, případně i omáčkou (*viz podrobnosti).

Nadchněte návštěvníky večeře spolu s mimořádně chutnou, křehkou vykostěnou jehněčí kýtou! Tento pomalý sporák je ve skutečnosti ideální, jak ve skutečnosti je. Ale lze jej také snadno ozdobit čistým přírodním konopím a doplnit jednoduchou čerstvou zeleninou, jako je moje dušená brokolice!