ČOKOLÁDOVÉ PEKANOVÉ TYČINY

ČOKOLÁDOVÉ PEKANOVÉ TYČINY

Chutná křupavá čokoláda na neuvěřitelné krustě sýrového koláče s krémem a poté pokrytá křupavým pekanovým ořechem, ať už si budete přát cokoliv!

Neexistuje žádná šance na neúspěch, když máte ve skutečnosti nádhernou krustu tvarohového koláče pokrytou křupavou, lahodnou čokoládovou zubní náplní a křupavými pekanovými ořechy!

Náš tým se obvykle skládá z obrovské sady těchto koláčových tyčinek na pánvi na lasagne, lemovaných spolu s pergamenovou zprávou pro rychlé a jednoduché zacházení (získávají další lepkavé!). Proto toto jídlo obsahuje extrémně charitativní množství našich lahodných čokoládových pekanových koláčových tyčinek…a když je všechny vyzkoušíte, budete skutečně nesmírně vděční, že to funguje!

Nezáleží na tom, kolik jich určitě skutečně je, když jsou zpočátku rozřezány přímo do vámi preferované dimenze součásti, určitě jich nikdy nebude stačit.

Vy, vaše domácnost i kamarádi budou jistě požiti a přesně tak, jak jsou ve skutečnosti skvělí! Všude, kam jsem je vzal, to byly vlastně ty nejvýraznější dobroty 🙂

 

ČOKOLÁDOVÉ PEKANOVÉ TYČINY

Komponenty

Lotion Cheese Pie Crust

3 hrnky univerzální mouky
8 uncí sýra lotion (1 svazek, nakrájený na kostky, změkčený při pokojové teplotě)
1 hrnek másla (na kostky – a také 1 polévková lžíce másla pro redukci lahodné čokoládové pomazánky))

 

Lahodná čokoládová Pecan Pie Zubní výplň

1 hrnek osvětlovacího kukuřičného sirupu
2 hrnky polosladké lahodné čokoládové bramborové lupínky (rozdělené – 2, 1 díl hrnku a také si zarezervujte hrst z 2. dílu 1 hrnku na polevu)
6 velkých vajec (rozšlehaných)
1 ⅓ hrnku hnědého cukru (zabalené)
½ lžičky vanilkové esence
3 hrnky půlky pekanových ořechů (rezervujte si hrst, nebo dokonce asi ½ hrnku na polevu)

 

Pokyny

Počáteční krok

1.V jednotce CPU pro pokrmy integrujte všestrannou mouku, máslo a sýr. Rytmus až do vzájemného rozpadu, poté se přesunete směrem k listu plastového krytu. Nakreslete drobky k sobě, stejně jako přikryjte plastovým krytem, ​​udržujte koláčovou kůrku na úrovni přibližně v hustotě. Dát do lednice na hod.

2. Předehřejte sporák na 350 stupňů F (175 stupňů C). Odstraňte chlazené těsto na koláč a vypořádejte se s historicky nízkým jídlem na vaření lasagní s okrajem pergamenu (použil jsem pánev 15×9). Zatlačte přímo na každý z okrajů a vypořádejte se s celou spodní částí, dokud nebudete mít ve skutečnosti také úroveň, která se zabývá celkovým minimem pánve.

3. Vařte koláčovou kůrku při 350 úrovních F (175 úrovní C) po dobu dvaceti minut. Zatímco se úroveň kůrky skutečně vaří, začněte integrovat součásti zubní výplně.

4. Integrujte první část 1 hrnku polosladkých čokoládových bramborových lupínků spolu s osvětlovacím kukuřičným sirupem. Mikrovlnná trouba ve 30 2. krocích, dokud se lahodné čokoládové bramborové lupínky skutečně nerozmrazí (asi 1 minuta) a také se integrují spolu s kukuřičným sirupem. Před zahrnutím zničených vajec povolte směrem k úžasnému (proto se vejce nepřipravujte!).

 

Závěrečný krok

1. Když rozmražená lahodná čokoláda a kukuřičný sirup skutečně vychladnou, přidejte zničená vejce, hnědou vanilku a cukr. Promíchejte směrem k integraci, poté vmíchejte úplně počáteční 2 hrnky části pekanových polovin. Vložte přímo do pánve na smažení přes úroveň kůrky částečně zapečeného tvarohového koláče.

2. Vařte při 350 úrovních F (175 úrovních C) po dobu 35 minut. Eliminujte příchod ze sporáku a také umožněte dosažení úžasné úrovně teploty prostoru. Pokud dáváte přednost, dejte do lednice, než přidáte poslední krycí složky (obvykle to dělám, stejně jako dostanu lahodné čokoládové pekanové koláčové tyčinky na akci, která bude následující).

3. Přidejte polevy: asi ⅔ zbývajícího 1 hrnku část polosladkých lahodných čokoládových bramborových lupínků spolu s 1 polévkovou lžící másla ve 30 2. krocích rozmrazte v mikrovlnné troubě (asi 1 min). Rozmraženou lahodnou čokoládu pokapejte lžičkou křížem krážem přes tyčinky.

4. Rozdrťte zbylé pekanové ořechy v sáčku na zip, použijte změkčovač masa nebo dokonce váleček. Rozprostřete přes přední část tyčinek na koláč spolu se zbývajícími polosladkými lahodnými čokoládovými bramborovými lupínky. Obvykle zahrnuji několik rozdrcených pekanových ořechů, stejně jako lahodné čokoládové bramborové lupínky, stejně jako zbývá pokapat hodně extra lahodnou čokoládu, dokud nejsou všechny polevy skutečně využity.

5. Před řezáním a nabízením, pokud dáváte přednost, ochlaďte zcela vychladnout. Zmenšil jsem přímo na 5×6 řádků na celkem 30 tyčinek pocházejících z mé pánve na vaření 15×9.